Hakkımızda

Sivas’ta 2000 yılından beri inşaat sektöründe verdiğimiz hizmetlere 2012 yılında profesyonel; sprey poliüretan&polyurea, ısı su ve ses izolasyon çalışmalarını katmış bulunuyoruz.

Yaptığımız çalışmalarda imalat sürecine önem vermekle birlikte iş sonunda da müşterilerimizin dönüş ve isteklerini değerlendirmeye alarak onlara daha iyi bir hizmet sunmaktayız.

Son zamanlarda artış gözlemlenen rekabet ortamı içerisinde izolasyonla ilgili olarak tecrübemizin ve bilgi birikimimizin sağladığı ayrıcalıkla çalışmalarımız kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Bu sayede geniş alanlara yayılmış çalışma imkanlarımızla Sivas’tan tüm yurt geneline hizmet vermekteyiz.

Değerli müşterilerimiz; uzman çalışma ekibimizle hizmetimizi tam bir şekilde yerine getirmek birincil hedeflerimizden birisidir.

Deneyimli ekibimiz ve personelinizi belirli bir plan ve projeler doğrultusunda ısı, ses, su yalıtımı ve izolasyon hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Zamanın gelişen ve değişen şartlarında ürünlerimiz ve tecrübemiz sabit kalmayıp, prensip olarakta müşteri memnuniyetini sağlayarak her türlü gayreti sarf etmekteyiz.